Вища Ревізійна Комісія Адвокатури - Результати перевірки Вищою ревізійною комісією адвокатури Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Дніпропетровської області

Результати перевірки Вищою ревізійною комісією адвокатури Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Дніпропетровської області

Матеріали перевірок 11:10 Вт 21.11.17 734 Переглядів Версія для друку

Згідно ст. 53 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» і ст. З Положення про ВРКА Вища ревізійна комісія адвокатури провела перевірку господарсько-фінансової діяльності Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Дніпропетровської області (КДКА Дніпропетровської області).

Рішенням ВРКА № 2.2 від 03.08.2017 року був встановлений період перевірки діяльності КДКА Дніпропетровської області з 01.11.2013 року по 30.09.2017 року.

Ознайомлення з документами ВРКА проводилось 19.10.2017 за адресою: м. Дніпро, просп. Пушкіна, 35/1А.

Метою здійснення перевірки було надання висновків щодо дотримання ст. З Положення про Вищу ревізійну комісію адвокатури, ст. 53. Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та вимог законодавства України про ведення фінансово-господарської діяльності за період з 01.11.2013 по 30.09.2017 рік.

Перегляд файлу: Висновок за результатами перевірки ВРКА Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Днвпропетровської обл.

 

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування