Вища Ревізійна Комісія Адвокатури - Затверджено графік проведення перевірок органів адвокатського самоврядування Вищою ревізійною комісією адвокатури у 2020 році.

Затверджено графік проведення перевірок органів адвокатського самоврядування Вищою ревізійною комісією адвокатури у 2020 році.

Матеріали перевірок 17:03 Ср 04.03.20 605 Переглядів Версія для друку

На черговому засіданні Вищої ревізійної комісії адвокатури, що відбулось 27 та 28 лютого 2020 року, затверджено графік проведення перевірок органів адвокатського самоврядування Вищою ревізійною комісією адвокатури у 2020 році.

Також, було затверджено висновки за результатами перевірки КДКА Миколаївської області, РА Чернігівської області, КДКА Волинської області, РА та КДКА Полтавської області.

Наступне засідання. Вищої ревізійної комісії адвокатури заплановано на 09 квітня 2020 року.

Перегляд файлу: Графік проведения nepeвipoк Вищою ревізійною комісією адвокатури у 2020 poці (затверджено ріпенням ВРКА №12 від 28.02.2020 року)

 

 

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування